Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem
zadowolony

Naprawy kominów

Kominy ulegają zniszczeniu z wielu powodów. Najczęstsze z nich to m.in.:

  • błędy popełnione podczas budowy komina np. przez użycie nieodpowiedniego materiału budowlanego lub niewłaściwe wypełnienie spoin w murze kominowym podłączenie nowego kotła, do którego nie jest przystosowany stary komin
  • nieodpowiednie zabezpieczenie przewodów kominowych przed opadami atmosferycznymi

Zniszczony komin przestaje właściwie funkcjonować, co zagraża bezpieczeństwu ludzi. W wielu przypadkach wystarczy dokonać uszczelniania przewodów kominowych poprzez szlamowanie komina lub montaż nowych rur. W skrajnych przypadkach wymagany jest jednak generalny remont komina. Aby został on przeprowadzony poprawnie musi być wykonany przez doświadczonego kominiarza.

montaż wkładów kominowych

Skorzystaj z naszej oferty kompleksowej przebudowy i remontów kominów w zakresie:

  • powiększania pola powierzchni czynnej przekroju poprzecznego danego przewodu kominowego
  • montażu wkładów kwasoodpornych do pieców gazowych i żaroodpornych do pieców na paliwa stałe
  • całkowitego przemurowywania kominów

Każdy remont komina poprzedzony jest wykonaniem szczegółowej opinii przez naszego eksperta. To on zaoferuje Państwu najlepsze rozwiązanie, które zapewni poprawne działanie komina.

Oprócz remontów związanych z nieprawidłowym działaniem kominów, nasz zakład podejmuje się również innych usług kominiarskich obejmujących przebudowy i przemurowania, np. w momencie dokonania generalnego remontu domu, gdzie konieczna jest przebudowa komina.